Informatyk Olsztyn Kontakt: 667 774 773
webriti

Twój komputer w dobrych rękach

Jesteśmy grupą ludzi wykonujących swój zawód z pasją. Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam trochę więcej czasu.

Zajmujemy się

Pełna obsługa informatyczna małych i średnich firm jak i użytkowników domowych. Projektami i kładzeniem sieci komputerowych. Zabezpieczeniami i naprawą komputerów jak i odzyskiwaniem danych ze wszelkich urządzeń elektronicznych.

Web Design

Naprawa komputerów

Komputery naprawiane przez nas zawsze mają gwarancje na usługę. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych. Nasi inżynierowie zadbają o to aby Państwa komputer się nie psuł, zabezpieczą przed atakami, wirusami czy przystosują do Państwa potrzeb.

Web Design

WI-FI

podczas ustawiania sieci bezprzewodowych wykonujemy analizy sygnału, aby państwa sieć pracowała długo i stabilnie. Ustawiamy urządzenia tak aby Państwa sieć była bezpieczna i nie utrudniała pracy.

Web Design

Serwis komputerowy

Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe, oraz przeszkoloną kadrę do wykonywania najtrudniejszych napraw. Wymiany karty graficznej, czy innego układu bga w laptopach nie stanowią dla nas żadnego problemu. Na każdą tego typu usługę (wymiana na nowy) udzielamy pisemnej gwarancji.

Web Design

Strony internetowe

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych. Strony zbudowane przez nas oparte są na systemach CMS co pozwala aktualizować strony przez pracowników nie technicznych. Strony posiadają naszą autorską grafikę, zdjęcia czy filmy zachęcające użytkowników do korzystania z usług ej właściciela.

Strony internetowe Ostatnio wykonane projekty

Strony internetowe - zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, oraz inną obsługą związaną z marketingiem internetowym. Nasze strony oparte są na systemach CMS co pozwala państwu na aktualizacje informacji znajdujących się na państwa WWW bez wyszkolonej kadry technicznej.

Strony internetowe

sklep obejmował ( projekt obejmował) logo Teksty na stronie Ustawienia Serwera system CMS certyfikaty import bazy danych Serwer i system bezpieczeństwa

Strona Internetowa

Euroeco.eu Strony internetowe ( projekt obejmował) Grafika na stronę logo Pozycjonowanie na hasło dotacje unijne Olsztyn Teksty na stronie Ustawienia Serwera system CMS

Strony internetowe

lokataziemska.pl Strony internetowe- ( projekt obejmował) Grafika na stronę logo Pozycjonowanie na hasło Lokat ziemska Teksty na stronie Ustawienia Serwera system CMS

Strona internetowa Olsztyn

Strony internetowe ( projekt obejmował) Grafika na stronę logo Pozycjonowanie na hasło dystrybutor odziezy Teksty na stronie Ustawienia Serwera system CMS

Nasi klienci o nas
strony internetowe Olsztyn

webriti

Marek posiada pełen zakres wiedzy w zakresie informatyki. Dodatkowo, w trakcie współpracy wykazał się również kreatywnością i głęboką wiedzą w zakresie serwisowania i obsługi sprzętu komputerowego. Swoje zadania wykonywał systematycznie i obowiązkowo, a projekt, który trwa jest dla firmy pełnym sukcesem i zapewnił jej pozyskanie nowych klientów.

Jarosław M. (Twórca projektów)
webriti

Współpracując z nami, firma Jettanet Pana Marka Marozas udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą usług, a dobra współpraca upoważnia nas do rekomendowania jej jako solidnego partnera.

Katarzyna D. (Marketing i zarzadzanie)

Ostatnio zaktualizowane
Strony internetowe Olsztyn

Tagi:

Informatyk Olsztyn; Strony internetowe Olsztyn; Serwis komputerowy; Naprawa komputerów; projekty sieci komputerowych; Grafika komputerowa