O Nas
Informatyk Olsztyn serwis komputerowy Strony WWW

O Nas

Witaj na stronie serwisu komputerowego. Jeśli masz problem z komputerem to bardzo dobrze trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz często zadawane pytania (FAQ) oraz zakres świadczonych usług. Oferujemy naprawę Twojego sprzętu tego samego dnia bez dodatkowych opłat. Jak to działa? 1. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu 667 774 773 lub poprzez formularz, aby umówić się na spotkanie. 2. Serwisant przyjeżdża i w miarę możliwości dokonuje naprawy na miejscu. W przypadku braku takiej możliwości komputer zostanie zabrany do oddziału. 3. W ciągu 48-72 godzin komputer zostanie naprawiony i odstawiony do domu. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W przypadku dojazdu na terenie Olsztyna koszt to 50zł każda jedna rozpoczęta roboczo godzina to 350zł. Naprawa komputera to bardzo ważna rzecz. Komputery to nie tylko rozrywka dla domu. Stały się one częścią naszego życia. Płacenie rachunków, dokonywania rezerwacji, zdobywanie ważnych informacji lub uzyskiwanie różnorodnych wskazówek to podstawowe ich funkcje. Istotne jest, aby komputer nam na to pozwalał bez najmniejszych problemów. Kiedy komputery nie działają poprawnie, jest to poważne dla nas obciążenie. Wirus komputerowy ma potencjał do spowolnienia jego pracy, a nawet sprawia, że przestaje on działać całkowicie. Niewłaściwie działający komputer może stanowić poważne zagrożenie dla danych gromadzonych przez wiele lat (w tym danych osobowych, takich jak nr kont, adresy ). Możliwe są także celowe działania ze strony innych użytkowników sieci służące kradzieży informacji osobistych. Z tego powodu bardzo ważne jest aby użytkownicy komputerów mieli możliwość szybkiej i pewnej pomocy. Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy młodym i prężnie działającym serwisem komputerowym zarówno na terenie miasta Olsztyn jak i poza jego granicami.

Informatyk Olsztyn Marek Marozas
NIP: 7393594826
REGON: 281486588

 

 

Kontakt 667 774 773

 

 

Tagi:

Informatyk Olsztyn; Strony internetowe Olsztyn; Serwis komputerowy; Naprawa komputerów; projekty sieci komputerowych; Grafika komputerowa